|
No ale to wynikało z faktu calkowitego wypierania rzeczywistości przez niektórych.
Czwarta drużyna Belgii miałaby mieć problem z dwudziestą ósmą drużyną Polski, bo, ma słaby start rozrywek, bo jest słabsza od Rapidu (haha), bo...i tu największy hit - nie ma historii występów w pucharach jak my xD
To tak jakby stwierdzić, że Szombierki Bytom rozwalą Niecieczę, bo to przecież były mistrz Polski vs klubik z wioski xD
|