wolfy napisał(a):

Niestety, tak to jest jak się sprowadza piłkarzy z najgorszych defensyw pierwszej ligi, byle tylko byli Polakami...
I nie piszę tu o pucharach, z Cziczkanem w bramce może byłoby 1-4, tylko o pierwszej lidze. Polonia jedyny punkt na nas zdobyła, Znicz nam dwie wrzucił, Arka mogła cztery.
Wincyj Polaków, tylko trzeba sprawdzić kto tam w pierwszej lidze stracił więcej bramek niż my.
|
Czy ktoś zabronił Królewskiemu sprowadzać dobrych Polaków?