Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 21:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, tak to jest jak się sprowadza piłkarzy z najgorszych defensyw pierwszej ligi, byle tylko byli Polakami...

I nie piszę tu o pucharach, z Cziczkanem w bramce może byłoby 1-4, tylko o pierwszej lidze. Polonia jedyny punkt na nas zdobyła, Znicz nam dwie wrzucił, Arka mogła cztery.

Wincyj Polaków, tylko trzeba sprawdzić kto tam w pierwszej lidze stracił więcej bramek niż my.
Czy ktoś zabronił Królewskiemu sprowadzać dobrych Polaków?
Odpowiedz cytując