Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1215
Stary 22.08.2024, 21:53
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Dużo bardziej bolały hiszpańskie wyczyny: 1:4 z Puszczą i 2:5 z GKS-em.

Cercle Brugge to rywal z poważnej ligi, Wisła po najgorszym sezonie ligowym w historii.

Trudno byłoby się spodziewać czegoś innego.
Jeszcze bardziej bolały 0:7 z Legią albo 2:4 w Radomiakiem jak spadaliśmy. Za pucharami przez jakiś czas nie będziemy tęsknić... Do eklapy chyba też nie sensu się spieszyć bo efekt może być podobny.
Odpowiedz cytując