Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 21:51
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nie bójmy się użyć słowa "hejterzy" i to tacy rasowi.
Kurcze liczyłem na niespodziankę ale niestety tu trzeba było zagrać na takiej koncentracji i intensywności jak ze Spartakiem a tego niestety zabrakło.
To tylko pokazuje jak odjechałeś ty i inni, którzy na coś liczyli. Intensywność i koncentracja jak w meczu ze Spartakiem nic by nie dały, bo to zupełnie inny poziom trudności. Myślę, że obecnie nie ma w Polsce drużyny, która byłaby w stanie wyeliminować Cercle. Raków, Legia czy Lech w swoich najlepszych momentach z ostatnich 5-6 lat być może tak, ale nie obecne drużyny, przechodzące większe lub mniejsze kryzysy.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 22.08.2024 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując