Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 21:48
enzo napisał(a):Wyświetl post
Niestety taka obrona zabija zupełnie morale drużyny. Mecz się na dobre nie zdąży rozkręcić, a u nas już jest tragedia. Wznowienie, druga połowa - to samo. Przecież to niesamowicie deprymuje resztę piłkarzy. Uważam, że cała ta linia defensywna jest po prostu bardzo, bardzo słaba. I tak jak z Arka kilka dni temu, wiele meczów będziemy cierpieli przez taką indolencję w tej formacji i brak agresji czy doskoku.
Niestety, tak to jest jak się sprowadza piłkarzy z najgorszych defensyw pierwszej ligi, byle tylko byli Polakami...

I nie piszę tu o pucharach, z Cziczkanem w bramce może byłoby 1-4, tylko o pierwszej lidze. Polonia jedyny punkt na nas zdobyła, Znicz nam dwie wrzucił, Arka mogła cztery.

Wincyj Polaków, tylko trzeba sprawdzić kto tam w pierwszej lidze stracił więcej bramek niż my.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.08.2024 o godz. 21:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując