Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 22.08.2024, 21:47
enzo napisał(a):Wyświetl post
Niestety taka obrona zabija zupełnie morale drużyny. Mecz się na dobre nie zdąży rozkręcić, a u nas już jest tragedia. Wznowienie, druga połowa - to samo. Przecież to niesamowicie deprymuje resztę piłkarzy. Uważam, że cała ta linia defensywna jest po prostu bardzo, bardzo słaba. I tak jak z Arka kilka dni temu, wiele meczów będziemy cierpieli przez taką indolencję w tej formacji i brak agresji czy doskoku.
Dokładnie , można szarpać ,coś próbować , ale potem wchodzi do gry nasza obrona i jest pozamiatane. W lidze , jest jeszcze szansa ,że strzelimy jedną bramkę więcej , ale na takim poziomie , to jest ciężki wpi*dol
Odpowiedz cytując