Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 21:45
Do przodu potrafimy grać. I prezentujemy poziom, który pozwala spokojnie myśleć o awansie. Igbekeme powinen też dać trochę jeszcze jakości w środku pola. Natomiast obrona to absolutny dramat, poziom na walkę o utrzymanie w I lidze. Jeśli nie ściągniemy nikogo do środka i na bok za Jarocha to będziemy widzieć hokejowe wyniki w stylu 2-2, 2-3, 3-2.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując