Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 21:44
Niestety taka obrona zabija zupełnie morale drużyny. Mecz się na dobre nie zdąży rozkręcić, a u nas już jest tragedia. Wznowienie, druga połowa - to samo. Przecież to niesamowicie deprymuje resztę piłkarzy. Uważam, że cała ta linia defensywna jest po prostu bardzo, bardzo słaba. I tak jak z Arka kilka dni temu, wiele meczów będziemy cierpieli przez taką indolencję w tej formacji i brak agresji czy doskoku.
Odpowiedz cytując