|
Niestety taka obrona zabija zupełnie morale drużyny. Mecz się na dobre nie zdąży rozkręcić, a u nas już jest tragedia. Wznowienie, druga połowa - to samo. Przecież to niesamowicie deprymuje resztę piłkarzy. Uważam, że cała ta linia defensywna jest po prostu bardzo, bardzo słaba. I tak jak z Arka kilka dni temu, wiele meczów będziemy cierpieli przez taką indolencję w tej formacji i brak agresji czy doskoku.
|