|
Dnem są użytkownicy tego forum, którzy rozliczają I-ligową Wisłę z dziurami w składzie za występy w pucharach europejskich - tym bardziej, że w poprzednim tygodniu sprawili ładną niespodziankę i dali z siebie wszystko.
Proponuję sobie odpuścić. Dostaliśmy lekcję futbolu, tak to trzeba potraktować. Trzeba ogarnąć środkowego obrońcę i skupić się na lidze.
|