Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 21:05
Dnem są użytkownicy tego forum, którzy rozliczają I-ligową Wisłę z dziurami w składzie za występy w pucharach europejskich - tym bardziej, że w poprzednim tygodniu sprawili ładną niespodziankę i dali z siebie wszystko.


Proponuję sobie odpuścić. Dostaliśmy lekcję futbolu, tak to trzeba potraktować. Trzeba ogarnąć środkowego obrońcę i skupić się na lidze.
Odpowiedz cytując