|
dziękuję drużynie za pucharowe emocje. pokonaliśmy tych których mieliśmy, przegraliśmy z tymi , z którymi mieliśmy. nie ma co jechać po zawodnikach. to są 1 ligowcy, nie gracze na europejskie puchary. mimo dzisiejszego w.......u SZACUNEK
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|