Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1192
Stary 22.08.2024, 20:49
Broda to dno. Kolejną szmatę puszcza przez złe ustawienie.

Mamy odpowiedź dlaczego w lidze belgijskiej grają murzyni, a nie polskie talenty w których lubuje się to forum.

Ale żeby do Jarocha i Urygi dołożyć na obronę dwóch takich praw.....ów z najgorszych defensyw pierwszej ligi i jeszcze za to zapłacić, to trzeba jednak mieć narąbane...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując