|
Broda to dno. Kolejną szmatę puszcza przez złe ustawienie.
Mamy odpowiedź dlaczego w lidze belgijskiej grają murzyni, a nie polskie talenty w których lubuje się to forum.
Ale żeby do Jarocha i Urygi dołożyć na obronę dwóch takich praw.....ów z najgorszych defensyw pierwszej ligi i jeszcze za to zapłacić, to trzeba jednak mieć narąbane...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|