Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2024, 20:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję.
Tą uwagą ad personam pokazałeś jak bardzo sam czujesz że masz słabe argumenty.
Gdybyś był pewny swego nie posuwałbyś się do prób zdyskredytowania oponenta w taki sposób
Hipokryto, niedawno pytałeś leszka czy zwalił sobie. Także daruj sobie moralizowanie po takim rynsztoku, bo się niedobrze robi...

Argumenty są takie że Ty i kilku innych przychlastów czepiło się Omraniego jak pijany płota, gdzie on przynajmniej od początku był jasno przedstawiony - minimalny, krótki kontrakt, jak nie wypali to trudno.

Tak jak napisałem - koszt rzędy wielkości mniejszy niż Młyński, Olejarka, Biedrzycki i inne nasze katastrofy transferowe.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując