FraMat napisał(a):

Dziękuję.
Tą uwagą ad personam pokazałeś jak bardzo sam czujesz że masz słabe argumenty.
Gdybyś był pewny swego nie posuwałbyś się do prób zdyskredytowania oponenta w taki sposób
|
Hipokryto, niedawno pytałeś leszka czy zwalił sobie. Także daruj sobie moralizowanie po takim rynsztoku, bo się niedobrze robi...
Argumenty są takie że Ty i kilku innych przychlastów czepiło się Omraniego jak pijany płota, gdzie on przynajmniej od początku był jasno przedstawiony - minimalny, krótki kontrakt, jak nie wypali to trudno.
Tak jak napisałem - koszt rzędy wielkości mniejszy niż Młyński, Olejarka, Biedrzycki i inne nasze katastrofy transferowe.