Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 22.08.2024, 20:24
Ja się zastanawiam czy nasza obrona to nie raczej komedia niż horror. Taka bramka jak ta na 2:0 to przecież jest niegodna zawodowego kontraktu bramkarza.
Odpowiedz cytując