emjot napisał(a):

nie wiem czemu grał Zagórowski a nie Letkiewicz (jak dla mnie w ciągu roku - dwóch będzie w jedynce)
ten drugi jest o klasę co najmniej lepszy
też oglądałem I połowę i drugiej z 15 min. i nie było co z rezerw zbierać
baj de łej
nie wiem co je i jak trenuje Sałamaj, ale wyhodował imponujące brzuszyszko (to refleksje po meczu z Sandecją)...
|
Letkiewicz dostał czerwoną kartkę po meczu z Sandecją (za niesportowe zachowanie).