Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#430
Stary 22.08.2024, 20:06
emjot napisał(a):Wyświetl post
nie wiem czemu grał Zagórowski a nie Letkiewicz (jak dla mnie w ciągu roku - dwóch będzie w jedynce)
ten drugi jest o klasę co najmniej lepszy

też oglądałem I połowę i drugiej z 15 min. i nie było co z rezerw zbierać

baj de łej
nie wiem co je i jak trenuje Sałamaj, ale wyhodował imponujące brzuszyszko (to refleksje po meczu z Sandecją)...
Letkiewicz dostał czerwoną kartkę po meczu z Sandecją (za niesportowe zachowanie).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując