Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95666
Stary 22.08.2024, 17:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, szatnie powoli opuszczają zawodnicy, którzy poza kasowaniem wypłaty co miesiąc do niczego się nie nadawali. W ich miejsce przychodzą tacy których może nawet komuś sprzedamy, ale przede wszystkim tacy, którzy wchodząc na boisko walczą i biegają. Powodując, że jest rywalizacja, a to jest pokarm dla rozwoju.
Tacy jak np. Łasicki czy Broda?
Jaka rywalizacja? Jest to samo co rok temu czyli 13-14 chłopa do gry przy ponad 30 osobowej kadrze.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
O tym, że Moskal do też progres nie trzeba wspominać. A to, że "zmiana była wymuszona" i "nie ma chemii" to tylko bajeczki mające na celu antagonizowanie trenera i prezesa. Rude podziękował i Królewski zatrudnił Moskala. Jeżeli wymuszeniem nazywasz konieczność zatrudnienia trenera to faktycznie, był mus .
Wymuszona bo Alfons zwiał, a zaskroniec opierał na nim mityczny plan 3 letni.
Nigdzie nie pisałem, że nie ma chemii.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dalej. Zarobiliśmy już dzięki zdobyciu PP i grze w pucharach bardzo dużo piniendzy, których aktualnie najbardziej nam brakuje. Dochodząc do 4 rundy udowodniliśmy, że potrafimy grać w piłkę, piłkarze nabrali pewności teraz dużo łatwiej będzie im grać w lidze.
Tak dużo, że akurat pójdzie na zasypanie dziury wynikającej z braku awansu. Reszta dla Mandziary, na kary za race i może coś może zostanie.
Brednie o tym, ze coś udowodniliśmy czytałem już w maju. Skończyło się blamażem w lidze.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dzięki tym sukcesom mamy argument w rozmowach z miastem w temacie opłaty za reklamę, którą bez wątpliwości Krakowowi zapewniamy.

Zawdzięczamy to zmianie władzy. Tylko i wyłącznie.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zatrzymaliśmy najważniejszego zawodnika, którego już teraz nikt nie wykupi za czapkę gruszek. (dla opóźnionych, czapka gruszek to przenośnia).
To na plus.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Spłacamy długi, które wisiały na nas od czasów Cupiała.
Spłacamy, bo nas do tego zmuszono i to jedyny powód dla którego to robimy.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli uda się wejść do grupy, znowu jak po zdobyciu PP będziemy na ustach całej europy.
W porównaniu do sierpnia zeszłego roku jest zdecydowanie lepiej, ale płaczkom to nie w smak bo Królewski to, czy tamto.
Jesli - ulubione słowo kibica Wisły
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując