Temat
:
Kazimierz Moskal ponownie trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
457
22.08.2024, 17:25
Drozd
napisał(a):
Banda frustratów wraca do Omraniego
. Chłopaki jego już dawno nie ma a koszt jego pobytu dla klubu był wielokrotnie niższy niż kara za odpalenie rac na stadionie.
Rozumiem, że w Wiśle dzieje się lepiej niż stadko płaczków zakładało i to jest powód obniżonego nastroju. Co dla odmiany wprawia mnie w wyśmienity nastrój.
Kolego FraMat, gdybym się miał przejmować nagonką wątpliwego poziomu, to ewentualnie przestałbym te wypociny czytać. Ale pozbawiłbym się wtedy przedniej rozrywki. Mózgi tego forum potrafią żądać źródeł znaczenia określeń typu strącić pajęczynę, kopnąć kreta, czy puścić szczura. Nie pojmują, że można wiedzieć jak wymurować ścianę nie będąc murarzem. Swoje ułomności i brak argumentów próbują zatuszować żenującymi dowcipaskami, typu.
"Drozd wymyślił chlorofil
Teraz w temacie o Moskalu dominuje Omrani.
Bardzo serdecznie współczuję...
Zobaczymy jak się będą kształtować nastroje za około 3 miesiące jak ukaże się sprawozdanie finansowe.
Będzie można wtedy ocenić te wielokrotnie niższe koszty
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal