Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95664
Stary 22.08.2024, 16:49
Jagul napisał(a):Wyświetl post
W czym konkretnie jest lepiej? Jedyna zmiana pozytywna to zamiana parodysty Alfonsa na Trenera. Przy czym ta zmiana jest wymuszona przez okoliczności.
Chyba, że podasz coś więcej to proszę.
Oczywiście, szatnie powoli opuszczają zawodnicy, którzy poza kasowaniem wypłaty co miesiąc do niczego się nie nadawali. W ich miejsce przychodzą tacy których może nawet komuś sprzedamy, ale przede wszystkim tacy, którzy wchodząc na boisko walczą i biegają. Powodując, że jest rywalizacja, a to jest pokarm dla rozwoju. O tym, że Moskal do też progres nie trzeba wspominać. A to, że "zmiana była wymuszona" i "nie ma chemii" to tylko bajeczki mające na celu antagonizowanie trenera i prezesa. Rude podziękował i Królewski zatrudnił Moskala. Jeżeli wymuszeniem nazywasz konieczność zatrudnienia trenera to faktycznie, był mus .

Dalej. Zarobiliśmy już dzięki zdobyciu PP i grze w pucharach bardzo dużo piniendzy, których aktualnie najbardziej nam brakuje. Dochodząc do 4 rundy udowodniliśmy, że potrafimy grać w piłkę, piłkarze nabrali pewności teraz dużo łatwiej będzie im grać w lidze.

Dzięki tym sukcesom mamy argument w rozmowach z miastem w temacie opłaty za reklamę, którą bez wątpliwości Krakowowi zapewniamy.

Zatrzymaliśmy najważniejszego zawodnika, którego już teraz nikt nie wykupi za czapkę gruszek. (dla opóźnionych, czapka gruszek to przenośnia).

Spłacamy długi, które wisiały na nas od czasów Cupiała.

Jeżeli uda się wejść do grupy, znowu jak po zdobyciu PP będziemy na ustach całej europy.

W porównaniu do sierpnia zeszłego roku jest zdecydowanie lepiej, ale płaczkom to nie w smak bo Królewski to, czy tamto.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując