Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95658
Stary 22.08.2024, 14:38
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Jesteś po prostu zbyt ograniczony. Drozd zrozumiał od razu.
Ja rozumiem od dawna. W Wiśle jest coraz lepiej, a przynajmniej nie gorzej to stadko hejterów Królewskiego dostaje wściku . A będzie jeszcze "gorzej"


pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Zróbcie sobie chłopaki wątek psychiatryczny, a w pozostałych starajmy się dyskutować merytorycznie.
Tu nie chodzi o dyskusje, tylko o biadolenie, narzekanie, w temacie o Moskalu dwie strony o Omranim i taki burdel robi cały czas ta sama grupka frustratów.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.08.2024 o godz. 14:50.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując