Jagul napisał(a):

|
Jesteś po prostu zbyt ograniczony. Drozd zrozumiał od razu.
|
Ja rozumiem od dawna. W Wiśle jest coraz lepiej, a przynajmniej nie gorzej to stadko hejterów Królewskiego dostaje wściku

. A będzie jeszcze "gorzej"
pepe72 napisał(a):

|
Zróbcie sobie chłopaki wątek psychiatryczny, a w pozostałych starajmy się dyskutować merytorycznie.
|
Tu nie chodzi o dyskusje, tylko o biadolenie, narzekanie, w temacie o Moskalu dwie strony o Omranim i taki burdel robi cały czas ta sama grupka frustratów.