Karherop napisał(a):

|
Matko bosko.. czyli jest już naprawdę źle. Ktoś z dwójki Mikulec/Jaroch musiał złapać kontuzje, inaczej by go nie angażowali.
|
no nie widzę wielkiej różnicy między bylejakością Mikulca na lewej
a grą Ziarki w rezerwach
wiadomo, że ten pierwszy gra na lepszych kopaczy, ale jego poziom jest .... mikry