|
To już jest kurde jak dobra komedia.Wszyscy zdają sobię sprawę jaka była narracja pod tym transferem ale teraz najlepiej udawać świętego bo napisało się "może"a nie "na pewno". Nie było żadnych szans aby ten transfer się obronił.Zapuszczony zawodnik,długi okres bez regularnej gry spalony w poprzednich klubach na 3 miesięcznym kontrakcie.Zero szans na jakąkolwiek pomoc drużynie,pewnie nawet jakby się piłka szczęśliwie odbiła od tej zapasionej dupy to raczej zostałaby sklejona a nie wpadła do bramki.
|