|
Też właśnie to czytałem i to mnie trochę przeraziło:
"druga najlepsza drużyna pod względem średniej liczby odbiorów piłki w meczu
najlepsza drużyna pod względem średniej liczby odbiorów futbolówki w trzeciej tercji boiska
drużyna z najwyższą średnią liczby popełnionych fauli w meczu"
Biorąc pod uwagę nasze główne bolączki od dawna brzmi jak przepis na katastrofę..
|