Karherop napisał(a):

Wiara w chłopaków i koncepcje Moskala kończy się tam gdzie zaczyna się Urban i szpitalna sala.
5 zdrowymi obrońcami to my nie obskoczymy samej ligi, a co dopiero pucharów. Jakbyśmy awansowali to nawet 2 extra trzeba ściągnąć by potem nie wychodzić dwoma juniorami w obronie.
|
chyba jednak trzech
lewy który umie bronić (bo Kiakos nie umie i widać to było już na tym filmiku przed jego transferem co gdzieś tam latał po jutubie)
i ze dwóch do środka bo na Biedrzyckiego łamanego przez Urygę z Łasickiem to nie da się już patrzeć
oni się nie nadają do tego co chce Kazek grać...
na prawej Mikulec z Jarochem to będzie gra na polu minowym
od wpadki do wpadki
ale żeby tam pojawił się jakiś dobry prawy obrońca to kasy nie mamy (w rezerwach jest Chmiel

)
ps. Ziarko w kadrze na Brugge, ale to nie ta para kaloszy