FraMat napisał(a):

Tego nie neguję.
Stwierdzam jedynie, że analizując wypowiedzi i fakty, od początku byłem przekonany o sportowej bezsensowności sprowadzenia Omraniego.
|
Pokaż cytaty kto uważał, że to będzie wzmocnienie.
Ja od samego początku wskazywałem na menadżera.