Jagul napisał(a):

https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641
Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
|
W którym miejscu tego cytatu piszę, że Omrani na pewno strzeli przynajmniej jedną bramkę lub na pewno będzie udanym ruchem transferowym?
W żadnym.
Więc przywołując tamtą wypowiedź, by to wykazać na razie udowodniłeś jedynie, że nie umiesz czytać. Znów nie dowozisz.

. To już się robi nudne. Bo ani jedno słowo z tamtego posta nie mówi, że uważam, iż będzie to na pewno dobry transfer, a Omrani wykorzysta szansę daną mu przez Wisłę.
Nie mówi tego ani twierdzenie, że nawet w tak beznadziejnej formie może być i tak lepszy od Sargi z rezerw czy nawet ówczesnego Żyry, ani że wierzę w ocenę jego możliwości bardziej trenerom niż takim forumowiczom jak Ty.
Omrani dostał szansę, którą zmarnował.
Jak znajdziesz cytat w którym mówię, że to będzie na pewno super transfer, który na bank nastrzela furę bramek i będzie z pewnością świetnym ruchem, to wrzuć.
Ale nie znajdziesz. Dalej więc możesz jedynie zakłamywać rzeczywistość.

