Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 21.08.2024, 19:50
Jagul napisał(a):Wyświetl post
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641

Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
W którym miejscu tego cytatu piszę, że Omrani na pewno strzeli przynajmniej jedną bramkę lub na pewno będzie udanym ruchem transferowym?

W żadnym.

Więc przywołując tamtą wypowiedź, by to wykazać na razie udowodniłeś jedynie, że nie umiesz czytać. Znów nie dowozisz. . To już się robi nudne. Bo ani jedno słowo z tamtego posta nie mówi, że uważam, iż będzie to na pewno dobry transfer, a Omrani wykorzysta szansę daną mu przez Wisłę.

Nie mówi tego ani twierdzenie, że nawet w tak beznadziejnej formie może być i tak lepszy od Sargi z rezerw czy nawet ówczesnego Żyry, ani że wierzę w ocenę jego możliwości bardziej trenerom niż takim forumowiczom jak Ty.

Omrani dostał szansę, którą zmarnował.

Jak znajdziesz cytat w którym mówię, że to będzie na pewno super transfer, który na bank nastrzela furę bramek i będzie z pewnością świetnym ruchem, to wrzuć.

Ale nie znajdziesz. Dalej więc możesz jedynie zakłamywać rzeczywistość.
Ostatnio edytowane przez Markus : 21.08.2024 o godz. 20:01.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując