Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 21.08.2024, 19:10
Markus napisał(a):Wyświetl post


Pokaż cytat Jaguliczku w którym pisałem, że Omrani na pewno strzeli choć jedną bramkę w Wiśle, lub że na pewno okaże się dobrym transferem.
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641

Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 21.08.2024 o godz. 19:13.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując