Markus napisał(a):

Pokaż cytat Jaguliczku w którym pisałem, że Omrani na pewno strzeli choć jedną bramkę w Wiśle, lub że na pewno okaże się dobrym transferem.
|
https://forumwisly.pl/showpost.php?p...ostcount=28641
Czekam na kolejny fikołek w twoim wykonaniu, żeby wybrnąć z bełkotu, który tutaj zaprezentowałeś.
Oczywiście zaraz zacznie się gadka, że źle to interpretuje ale próbuj. Może nawet przebijesz wolfiego w obronie tego transferu.