Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4938
Stary 21.08.2024, 17:03
Ja się dziwię czemu piłkarze Lechii po prostu nie rozwiązują kontraktów przy pierwszej nadarzającej się okazji. Boją się łatki kogoś, który robi problemy przy braku płynności?
Jako zawodnicy z kartą w ręku mogą sobie podpisać kontrakt z inną drużyną w dowolnym momencie, dodatkowo dostają odszkodowanie do końca kontraktu od poprzedniej drużyny (jeśli się nie mylę).

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując