|
Ja się dziwię czemu piłkarze Lechii po prostu nie rozwiązują kontraktów przy pierwszej nadarzającej się okazji. Boją się łatki kogoś, który robi problemy przy braku płynności?
Jako zawodnicy z kartą w ręku mogą sobie podpisać kontrakt z inną drużyną w dowolnym momencie, dodatkowo dostają odszkodowanie do końca kontraktu od poprzedniej drużyny (jeśli się nie mylę).
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|