Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4936
Stary 21.08.2024, 16:36
Lechia tak placi od roku. Od roku co jakis czas pojawiaja sie identyczne nowosci o tym, ze nie placa i maja opoznienia. Zaraz im wpadnie transza od eklapy i znowu splaca to co maja splacic, ale fajnie, ze zauwazyles najwieksza roznice - my gramy w 1 lidze, a Lechia w Eklapie.
Odpowiedz cytując