|
Lechia tak placi od roku. Od roku co jakis czas pojawiaja sie identyczne nowosci o tym, ze nie placa i maja opoznienia. Zaraz im wpadnie transza od eklapy i znowu splaca to co maja splacic, ale fajnie, ze zauwazyles najwieksza roznice - my gramy w 1 lidze, a Lechia w Eklapie.
|