Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 21.08.2024, 16:17
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wisła od 2019 roku wygenerowała łącznie 11.35 mln zł straty netto. Wynik mocno obciąża ostatni sezon, ten pierwszoligowy, zakończony stratą w wysokości 14.67 mln zł. (chodzi o pierwszy sezon po spadku zeby nie bylo)

W 118-letniej historii Wisła Kraków jeszcze nigdy nie skończyła rozgrywek tak nisko. To jest prawdziwa tragedia zdobywcy Pucharu Polski.


Dzieki Jarek.
Ten wynik to do czerwca 2023 żeby była jasność. Za sezon 23/24 jeszcze nie ma ( a będzie najpewniej też minus 10 albo więcej mln).
Jeszcze ciekawostka w tym wszystkim: rok 2019 - zysk netto ponad 6 baniek, a potem już z górki.
Odpowiedz cytując