wiesniak842 napisał(a):

Wisła od 2019 roku wygenerowała łącznie 11.35 mln zł straty netto. Wynik mocno obciąża ostatni sezon, ten pierwszoligowy, zakończony stratą w wysokości 14.67 mln zł. (chodzi o pierwszy sezon po spadku zeby nie bylo)
W 118-letniej historii Wisła Kraków jeszcze nigdy nie skończyła rozgrywek tak nisko. To jest prawdziwa tragedia zdobywcy Pucharu Polski.
Dzieki Jarek.
|
Ten wynik to do czerwca 2023 żeby była jasność. Za sezon 23/24 jeszcze nie ma ( a będzie najpewniej też minus 10 albo więcej mln).
Jeszcze ciekawostka w tym wszystkim: rok 2019 - zysk netto ponad 6 baniek, a potem już z górki.