Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1135
Stary 21.08.2024, 15:09
Serio, pytasz o takie rzeczy?
Już ci wcześniej odpisywałem na podobne insynuacje.
Poszukaj na forum - to nie boli.

W skrócie - Moskal, jeśli nawet ma słabe wyniki na początku to gra Wisły jako zespołu jest znacznie lepsza niż za czasów analityka.
Analityk wymęczył w pierwszym meczu zwycięstwo ze Stalą, choć w 90 minucie był karny dla Stali i fuksem tego nie przegraliśmy, potem przerżnął z Tychami na Reymonta.
Przy tym gra powodowała krwawienie z oczu.

A jedyne co przeoczyłeś (i ma to wpływ na całe twoje życie) to ustawienie się w kolejce, kiedy Bozia rozdawała rozum.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując