Karherop napisał(a):

|
Dla mnie najciekawszy jest fakt że Cercle nie radzi sobie zbytnio w ataku pozycyjnym i bardziej grają na pressing/kontrpressing. Szkoda tylko że u nas obrona jest taka tragiczna że nawet ciężko będzie zaparkować autobus po (oby) korzystnym wyniku/prowadzeniu.
|
Czyli będziemy grali trochę jak przeciwko Hyballi?