|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#4935

21.08.2024, 14:52
|
wiesniak842 napisał(a): 
Wisła w 1 lidze:
Cytat:
|
Czyli, w skrócie, Wisła Kraków komunikuje wprost, że w kwestii wypłat pensji ma półtoramiesięczny poślizg. W tym samym czasie wypłaca ich część, żeby unikać wezwań do zapłaty.
|
Lechia w e-klapie:
Cytat:
Niemniej historia jest skandaliczna. Lechia przecież awansowała do Ekstraklasy w maju, zatem klub właściwie nie wypłacił jeszcze ani złotówki swoim zawodnikom, odkąd ci mogą szczycić się mianem graczy z elity.
Przygotowania do sezonu - zawodnicy bez kasy.
Liga gra w lipcu - zawodnicy bez kasy.
Liga gra w sierpniu - zawodnicy bez kasy.
|
|
|