Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4934
Stary 21.08.2024, 14:41
Dla przyglupow jak Wisla nie placi, bo wydaje wiecej niz wplywa to jest cacy. I na roznice zaciaga pozyczki. Gites.
Jak Lechia nie placi, bo musi poczekac na przelewy IN to dramat. Nie pozyczki.

To jest efekt polskiej edukacji i tego, ze w polskich szkolach nie uczy sie ekonomii. Potem na forach pisza tacy analfabeci zyciowi, ktorzy nie rozumieja o czym pisza.
Odpowiedz cytując