Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4932
Stary 21.08.2024, 13:52
Weszło o sytuacji w Lechii.

@Jaroo1 - normalni ludzie stwierdzą że Królewski miał rację nie sprzedając Wisły akurat im. Oszołomy takie jak Ty będą w niego napierdzielać bez względu na efekt końcowy. No bo przecież z nimi rozmawiał, czyli mógł sprzedać, myślał o tym, a to ...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.08.2024 o godz. 13:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując