Weszło o sytuacji w Lechii.
@Jaroo1 - normalni ludzie stwierdzą że Królewski miał rację nie sprzedając Wisły akurat im. Oszołomy takie jak Ty będą w niego napierdzielać bez względu na efekt końcowy. No bo przecież z nimi rozmawiał, czyli mógł sprzedać, myślał o tym, a to ...