Temat niby z e-klapy ale ...
Lechia jednak nie ma kasy:
https://weszlo.com/2024/08/21/lechii...ani-za-lipiec/
Cytat:
Niemniej historia jest skandaliczna. Lechia przecież awansowała do Ekstraklasy w maju, zatem klub właściwie nie wypłacił jeszcze ani złotówki swoim zawodnikom, odkąd ci mogą szczycić się mianem graczy z elity.
Przygotowania do sezonu - zawodnicy bez kasy.
Liga gra w lipcu - zawodnicy bez kasy.
Liga gra w sierpniu - zawodnicy bez kasy.
Wiadomo, że Ekstraklasa to nie jest najznamienitszy bankiet, ale wychodzi na to, że Komisja Licencyjna wpuściła na niego gościa w podartych i wypierdzianych dresach, bez grosza przy duszy.
Najtrudniejsze pytanie - kiedy w Lechii będzie normalnie? Tego absolutnie nie wie nikt.
|
Może ten Królewski nie jest aż taki zły ...
