Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.08.2024, 12:28
Temat niby z e-klapy ale ...

Lechia jednak nie ma kasy:
https://weszlo.com/2024/08/21/lechii...ani-za-lipiec/

Cytat:
Niemniej historia jest skandaliczna. Lechia przecież awansowała do Ekstraklasy w maju, zatem klub właściwie nie wypłacił jeszcze ani złotówki swoim zawodnikom, odkąd ci mogą szczycić się mianem graczy z elity.

Przygotowania do sezonu - zawodnicy bez kasy.
Liga gra w lipcu - zawodnicy bez kasy.
Liga gra w sierpniu - zawodnicy bez kasy.

Wiadomo, że Ekstraklasa to nie jest najznamienitszy bankiet, ale wychodzi na to, że Komisja Licencyjna wpuściła na niego gościa w podartych i wypierdzianych dresach, bez grosza przy duszy.

Najtrudniejsze pytanie - kiedy w Lechii będzie normalnie? Tego absolutnie nie wie nikt.
Może ten Królewski nie jest aż taki zły ...
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 21.08.2024 o godz. 12:33.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując