azor napisał(a):

Masz zamiar zesrać się do UEFA, że zaplanowało pierwszą rundę LM przed zakończeniem Mistrzostw Europy? Jesteśmy na tym samym poziomie pastwiska, co te drużyny, więc Twoje wzburzenie jest, już standardowo, bezsensowne.
PS: Pizza Hut, KFC?
|
Pisaniem postów się zajmuje, to ciężka i odpowiedzialna robota..
Do momentu pyskowania na kontuzję Szota myślałem nawet, że to gwiazda Twittera się tu udziela pod przebraniem, ale gwiazda Twittera chyba by nie jechał po swoim grajku.