Na razie mamy tak:
Prezydent Miszalski za nami, wiadomo
Vice prezydent da sportu Sęk - za nami, zdeklarowany kibic
Nowy dyrektor ZIS - były prezes Wisły Płock - tu przynajmniej powinien czuć klimat piłki, a już na pewno ciągnięcia kasy z miasta

Vice dyr ZIS ds inwestycji Bystrowski - za nami, zdeklarowany kibic, był na PP
Nie będę rozwodził się nad poprzednia władza, ale aby ostudzić jakikolwiek optymizm to poprzedni wieloletni dyr ZIS Kowal ponad 25 lat temu był dyrektorem w naszym klubie, a mimo to później próżno było szukać u niego dobrej woli, choć tu po prostu mentalność betonu się nigdy nie zmienila.