|
Omrani to byl talent czysta woda, tylko my sie na nim nie poznalismy. Jak swego czasu na Paulinho (tym co w Barcelonie sezon czy dwa gral) w LKSie ;-)
Powód: Dzieki Arku za poprawienie imienia ;-)
Ostatnio edytowane przez skarabeus : 21.08.2024 o godz. 10:37.
|