Karherop napisał(a):

Czyli każdy beznadziejny transfer można teraz pochwalić - o będzie robił za przykład jak nie należy postępować i budował autorytet trenera po tym jak ześle go do rezerw.
Jak długo bym myślał to bym czegoś takiego nie stworzył.
|
Czepiasz się.
Omrani na pewno był lepszy od Sukiennickiego i Kutwy. Dlatego jego transfer należy ocenić przynajmniej jako dobry.