|
Ogladalem dzisiaj Warta- LKS.
I LKS ma bardzo fajne skrzydla w postaci Arasa (Hiszpan! ale kozak) i Mlynarczyka (19 lat). Fajnie krecili Warciakami.
Mokrzycki tez sie fajnie prezentowal.
Z Warty bym nie wzial zadnego. No moze Zurawskiego.
Ogolnie niezly mecz, ale obie druzyny w obronie niemilosiernie slabe. LKS robil wiatr wlasnie tymi trzema zawodnikami.
|