Martinho napisał(a):

Zaraz ci tu cały chór wyskoczy że byłoby i tak lepiej niż jest teraz, szkoda prądu na dyskusje.
Dla mnie ich sytuacja to miód, bo kompromituje i zwolenników mady, i dotowanie klubów przez samorządy.
|
Kompromituje przede wszystkim Zaskrońca który chciał pieniądze stawiać że deal dojdzie do skutku i jakby go Orlen w łeb nie .......nął to pewnie tak by się stało.