Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4927
Stary 20.08.2024, 22:12
Martinho napisał(a):Wyświetl post
Zaraz ci tu cały chór wyskoczy że byłoby i tak lepiej niż jest teraz, szkoda prądu na dyskusje.
Dla mnie ich sytuacja to miód, bo kompromituje i zwolenników mady, i dotowanie klubów przez samorządy.
Kompromituje przede wszystkim Zaskrońca który chciał pieniądze stawiać że deal dojdzie do skutku i jakby go Orlen w łeb nie .......nął to pewnie tak by się stało.
Odpowiedz cytując