FraMat napisał(a):

|
Przecież to nie PZPN nie chce nam dać pieniędzy ale Ekstraklasa SA
|
Tak i po prawdzie to środki pośrednio głównie od canal+
Ogólnie to bardzo ciekawy pomysł aby zamiast sztywno dawać kasę dla pucharowiczow to wypłacać ją proporcjonalnie od ilości zdobytych punktów. Przynajmniej byłby to uczciwy podział.