Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 20.08.2024, 22:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie PZPN nie chce nam dać pieniędzy ale Ekstraklasa SA
Tak i po prawdzie to środki pośrednio głównie od canal+

Ogólnie to bardzo ciekawy pomysł aby zamiast sztywno dawać kasę dla pucharowiczow to wypłacać ją proporcjonalnie od ilości zdobytych punktów. Przynajmniej byłby to uczciwy podział.
Odpowiedz cytując