Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.08.2024, 22:03
azor napisał(a):Wyświetl post
No tak, bo rzeczywiście w przypadku naszych rozgrywek normą jest to, że co dwa-trzy lata mamy pucharowego kwiatka w postaci zespołu nie grającego w najwyższej lidze. Ba, ogólnie w Europie jest to bardzo często spotykane.

Drozd, mam prywatne pytanie - czym Ty się, w realnym życiu, zajmujesz?
A co mnie to obchodzi, że nie często się zdarza? Fakt, że w PP wygrać może każdy, obliguje do wzięcia pod uwagę takiej możliwości. Proste.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując