Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.08.2024, 22:02
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Największym orędownikiem większej ilości Polaków w składzie jest sam Moskal. On sam ma zupełnie inne zdanie niż Markusik, ale wiadomo Moskal dyletant, a Markusik znaffca jakich mao.

Na ten temat nie ma sensu dyskutować, dopóki nie zwiększy się podaż rodzimych zawodników na wymagalnym minimalnym poziomie. Sprowadzamy piłkarzy zza granicy bo w ich przypadku stosunek ceny do umiejętności jest korzystniejszy, co nie znaczy, że nie wybieramy często źle. Gdyby było inaczej nikt nie sięgałby po najemników z mniej lub bardziej odległych krajów.

Wiec Moskal może sobie chcieć.. Przy okazji jestem ciekaw czy jest w stanie w ogóle swobodnie porozumiewać się ze swoimi zawodnikami...
Odpowiedz cytując