Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.08.2024, 21:16
A punkty do rankingu to dla kogo zbieramy? PZPN czy Ekstraklasy? Skoro jest fundusz dla pucharowiczów to nie powinno mieć znaczenia z której ligi jest pucharowicz. To że jest jak jest to konsekwencje ułomności intelektualnej tworzących ten fundusz.

Powinniśmy teraz wystawić rachunek za punkty które zdobyliśmy do rankingu, bez żadnego wsparcia .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując