A punkty do rankingu to dla kogo zbieramy? PZPN czy Ekstraklasy? Skoro jest fundusz dla pucharowiczów to nie powinno mieć znaczenia z której ligi jest pucharowicz. To że jest jak jest to konsekwencje ułomności intelektualnej tworzących ten fundusz.
Powinniśmy teraz wystawić rachunek za punkty które zdobyliśmy do rankingu, bez żadnego wsparcia

.