FraMat napisał(a):

Czego nie zrozumiałeś?
Kutwa i Sukiennicki (moim zdaniem) zagrali OK.
Oczywiście, zawsze można byłoby się do nich przyczepić, ale to działka Twoja i Markusa, więc ja się ich nie czepiam.
|
A moim zdaniem zagrali słabo. Znacznie słabiej niż Marc.
@s1mone - możesz się rozczarować. Zwłaszcza jak trzeba będzie punktować.