Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2024, 19:50
Przy pierwszej bramce najbardziej dali dupy Kiss z Kutwą, po to podchodzimy w 8 do pola karnego żeby zgarnąć każdą wybijaną piłkę, a jak się nie da to tam faulować. A oni dali się we dwóch wydymać jednemu. Jedyna szansa była żeby źle podał, ale podał w tempo i było pozamiatane.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując