|
Czego nie zrozumiałeś?
Kutwa i Sukiennicki (moim zdaniem) zagrali OK.
Oczywiście, zawsze można byłoby się do nich przyczepić, ale to działka Twoja i Markusa, więc ja się ich nie czepiam.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|