Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 20.08.2024, 16:08
W zeszłym sezonie było dziewięciu Hiszpanów na boisku, trener i dyrektor z Hiszpanii według oficjalnej nomenklatury.

Chociaż jacy to byli specjaliści?

Lepszych znalazłbym na Placu Imbramowskim wśród handlujących owocami.

Efekt?

Najgorszy wynik sportowy w historii Wisły.

Nic dodać, nic ująć.

Pół roku temu należało ujarzmić zapędy Padalca, o co apelowałem.

Bez rezultatu.

Teraz nagle wszyscy lub prawie wszyscy obudzili się.

Oprócz powiązanych z hiszpańskimi sutenerami.

Określenie ,,Alfons z Kostaryki" jest moje.

Protestować i to ostro należało w przerwie zimowej, gdy był jeden wielki burdel hiszpański.

Tylko, kto miał tego dokonać?

Nie było nikogo, bo odnowionych nie liczę.

Mojej skromnej osobie nikt nie wierzył.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 20.08.2024 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując