Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#407
Stary 20.08.2024, 15:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Właśnie w tym rzecz, że przy pierwszym golu to nie kołki zostały z tyłu. Baena jest naszym najszybszym piłkarzem i po prostu zlekceważył sytuację, zaczął biec dopiero jak przeciwnik mijał Mikulca. Gdyby wystartował chociażby równo z przeciwnikiem to miałby okazję przerwać tą akcję. Generalnie zarówno Baenie jak i Mikulcowi należy się karny kutas.


Druga bramka to było tez pokłosie zdechnięcia w 60 minucie i boiskowego ilorazu IQ Biedrzyckiego. Patrząc przez pryzmat czerwa i tego jak stanęliśmy w tej 60 minucie to remis 2:2 należy traktować jako bardzo dobry wynik.
Ja się zgodzę że 2:2 nie jest takie złe. Potem przeczytałem wywiad z Urygą że chłopaki same nie ogarnęły.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując